Praca

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska:

- Agent nieruchomości Kraków

Oczekujemy od agenta:
Zaangażowania, umiejętności zarządzania czasem, komunikatywności, samodzielności, odpowiedzialności, wysokiej kultury osobistej, mile widziane doświadczenie w pracy agenta ds. nier.

Oferujemy:
Praca w profesjonalnym i rozwijającym się biurze nieruchomości, elastyczne godziny pracy, do dyspozycji agenta samochód firmowy, atrakcyjne warunki współpracy, wysokie zarobki, profesjonalne narzędzia pracy

Zadania agenta:
Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami, przygotowywanie ofert sprzedaży, prezentacja nieruchomości, koordynowanie procesu sprzedaży/zakupu nieruchomości, prowadzenie negocjacji

- Specjalista ds. zakupu nieruchomości – Sourcer nieruchomości

Zadania sourcera:
Przeszukiwanie rynku krakowskich nieruchomości
Negocjowanie cen zakupowych
Negocjacje z pośrednikami i właścicielami
Skuteczna finalizacja transakcji
Nawiązywanie długofalowych relacji
Reprezentacja firmy

]Wymagania:
Znajomość rynku krakowskich nieruchomości
Umiejętności negocjacyjne
Skuteczne nawiązywanie kontaktów
Znajomość pakietu Office
Czynne prawo jazdy
Szybkość działania
Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy
Umiejętność podejmowania decyzji

Jeżeli któreś z powyższych ogłoszeń cię zainteresowało wyślij swoje CV oraz aplikację na adres: biuro@ihome.nieruchomosci.pl

Przetwarzanie danych osobowych
Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).