Dodaj do ulubionych Dodano do ulubionych
Mieszkanie na sprzedaż

wielicki, Wieliczka, Wieliczka, Długa.

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka

Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa?
To mieszkanie spełni oczekiwania pary, singla lub inwestora funkcjonalny układ i świetna lokalizacja to gwarancja komfortu i dobrej inwestycji.

Najważniejsze atuty:

- 48,43 m² komfortowy układ: przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, garderoba i łazienka,

- ostatnie piętro,

- możliwość zakupu miejsca postojowego: w hali garażowej (48 000 PLN) lub na zewnątrz (28 000 PLN),

- dostępne komórki lokatorskie od 6 000 PLN/m²,

- termin oddania: II kwartał 2027 czas na spokojne przygotowanie i aranżację.

Cena mieszkania: 595 000 PLN

Nova Wieliczka wygoda i spokój tuż obok Krakowa

Nowoczesne osiedle przy ul. Długiej w Wieliczce to idealne połączenie ciszy i zieleni z szybkim dostępem do centrum Krakowa. Funkcjonalny projekt, kameralne budynki i atrakcyjne metraże sprawiają, że inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem.

Oferujemy pełne wsparcie:
pomoc w uzyskaniu kredytu,
wykończenie mieszkania pod klucz,
obsługę wynajmu lub sprzedaży w przyszłości.

Zadzwoń i dowiedz się więcej:
+123 127 133
+48 664 208 298
+48 502 828 407

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla pośredników.

Numer oferty
1688 (IMO)
Typ transakcji
Sprzedaż
Cena
595 000 zł
Powierzchnia
48,43 m2
Cena za m2
12 286 zł / m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4/4
Rok budowy
2027
Liczba sypialni
1
Wysokość
250
Łącze internetowe
światłowód
Parking
miejsce postojowe
Liczba miejsc parkingowych
1

Anna Bartoś.

{"ct":"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","iv":"28217c3a71bb7fc1dee17d758f00a76f","s":"407437b73c66f746"}